Türk Hava Yolları Hakkında

Türk Hava Yolları Dünya’da tanınan havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Özellikle son yıllarda yaptığı yatırımlar sayesinde adından sıkça söz ettiren firma, her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tanınır hale gelmektedir.

Türk Hava Yolları 20 Mayıs 1933 tarihinde kurulmuştur ve ülkemize ait dünyaca ünlü tek markadır. Havayolu şirketinin bugüne kadarki benimsemiş olduğu hizmet anlayışı sayesinde kalite kelimesi ile eş anlama gelen bir algı oluşturmayı başarmıştır. Günümüzde 243 noktaya uçuş gerçekleştirerek Dünya’da en geniş uçuş ağına sahip 4. havayolu firmasıdır. Skytrax 2013 ödüllerinde Avrupa'nın en iyi havayolu firması olma başarısını kazanmış olup dünya çapında da 9. sırada kendisine yer bulmuştur. Turkish Airlines kaliteli bir hizmet anlayışının sonucu olarak bahsettiğimiz ödüllere ulaşılmış beklenen bir sonuçtur. Türkiye'nin ulusal havayolu şirketi olarak "bayrak taşıyıcısı" konumuna sahip olan firma her geçen gün kendisini yenileyerek çağa ayak uydurmayı başarmıştır. Müşterilere sağlanan imkân ve konfor sayesinde müşteri memnuniyeti açısından son derece tatmin edici sonuçların alınmasına olanak sağlanmıştır.

Türk Hava Yolları Ucuz Bilet

THY firmasına ait uçuşlar hakkında ve bilet fiyatları konusunda bilgi alınabilecek en pratik yer www.biletmen.com sitesidir. Site üzerinden Türk Hava Yolları'na ait tüm seferler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek mümkünüdür. Sitenin kullanım olarak son derece basit bir yapıya sahip olması, insanların uçak bileti alırken yaşadığı zorlukları ortadan kaldırdığı gibi, herkesin pratik bir şekilde istediği güzergâha ait THY uçak bileti alabilmesinin de önünü açmıştır. Türk Hava Yolları firmasının dönemsel olarak gerçekleştirdiği birçok kampanyası mevcuttur. Ayrıca thy uçak bileti çağrı merkezimiz üzerinden de kolayca alınabilmektedir.